אודותינו

נגישות בעם הוקמה במטרה לקבוע רף חדש של הנגשת מידע ושירות בישראל, שמתאפשר בזכות הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה. החברה מפתחת ומיישמת פתרונות הנגשת מידע ושירות עבור ציבור כבדי השמיעה, חרשים, עיוורים ובעלי מוגבלות קוגניטיבית. מוצרי החברה מאפשרים הנגשת מידע ושירות בבית, במרחב הציבורי, בטלפון ובאמצעים דיגיטליים אחרים. כל השירותים הניתנים על ידי נגישות בעם מבוססים על כלים טכנולוגיים מתקדמים – מוצרי מדף לצד פתרונות המורכבים באופן ייחודי על פי צרכי הלקוח – בעל מוגבלות, חברה מסחרית או גוף ציבורי.

נגישות בעם מתבססת על פיתוחים טכנולוגיים משמעותיים בתחום התמלול האוטומטי (לרבות מערכות טיוב), זיהוי ביומטרי, רשתות נוירונים בעלות יכולת לימוד עצמי, יכולות OCR ומערכות ניתוב למוקד המאוייש על ידי מנגישים מקצועיים בתחום התמלול, שפת הסימנים ותרגום לשפות.

לצד הטכנולוגיה המתקדמת, נגישות בעם מתאפיינת בחשיבה אחודה שמספקת פתרון בהיקף רחב, ללא הגבלת מספר הלקוחות הנזקקים לשירות בזמן נתון, ולכל סוגי ההנגשה בו זמנית – שמיעה, ראייה, תרגום ופישוט לשוני.

פתרונות החברה משפרים באופן משמעותי את זמינות ואיכות השירות הניתן לציבור הזקוק להנגשה לצד חיסכון בעלויות עבור נותן השירות, בהשוואה למצב הקיים.  והכל, כמובן, בהתאם לדרישות החוק ואף למעלה מהן. חשוב מכך: הפתרונות הללו מסירים את הכבלים האוזקים את בעל המוגבלות ומאפשרים לו לתקשר, לקבל ולמסור מידע, באופן יעיל, מהיר ועצמאי, ששומר על כבודו.

תמונה של כביש
צור קשר

    צור קשר

    מלאו את השדות בטופס ולחצו על כפתור שלח


    שליחת טופס יצירת קשר